informnapalm | Unsorted

Telegram-канал informnapalm - InformNapalm

161493

☑️ Офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. 📨 Зворотній зв'язок з усіх питань: https://t.me/INapalmNews 🔥 Всі офіційні сторінки спільноти та посилання для підтримки зібрані тут: https://linktr.ee/informnapalm

Subscribe to a channel

InformNapalm

🙃 Суд РФ визнав, що крейсер "Москва" у 2022 році знищили українські ракети. Невдовзі новину видалили, - росЗМІ

У пресрелізі суд уперше визнав, що по "Москві" було завдано ракетного удару. Міністерство оборони РФ стверджувало, що на крейсері сталася пожежа, яка призвела до детонації боєзапасу.

Так, суд РФ заочно "засудив" до довічного ув’язнення командира 406-ї артилерійської бригади ВМС України Андрія Шубіна. За версією російського слідства, саме він віддав накази завдати ракетних ударів по:

🔸ракетному крейсеру "Москва";

🔸фрегату "Адмірал Ессен".

Московський суд зазначив, що, згідно з матеріалами справи:

🔸20 членів екіпажу крейсера загинули "від вибуху, пожежі й диму";

🔸ще 24 моряків зазнали тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості;

🔸8 осіб зникли безвісти, зокрема під час дій щодо "збереження плавучості корабля, які тривали понад шість годин".

@censor_net І Ми у Facebook, Instagram, Twitter, censor.net.ua">Tik-Tok, censor">SL8

Читать полностью…

InformNapalm

5 денних збиттів, а останнє — прямісінько у гвинт шахеда 💥

Додивіться до кінця, щоб побачити синергію пілотів 1020 ЗРАП і перехоплювачів STING.

Читать полностью…

InformNapalm

💡 У нас ніколи не було SMM-менеджерів чи піарників, які б допомагали "розкручувати" сторінки InformNapalm в соцмережах. Всі наші профілі ми ведемо "по фану", у вільний час і від душі, без стратегій просування. Тому для багатьох профі медійної сфери наші показники аудиторії читачів можуть здаватись досить скромними.

Додаємо скріншоти наших офіційних акаунтів в 4 соцмережах.

Якщо ви маєте пропозицію або пораду, як можна масштабувати потенціал InformNapalm в соцмережах, ви можете написати нам у приватні на канал, або в коментарі під нашим дописом у Threads (де ми нещодавно створили свій новий акаунт)
informnapalm/post/DTznEnxjSqm" rel="nofollow">https://www.threads.com/@informnapalm/post/DTznEnxjSqm

Один з читачів каналу там вже лишив доволі корисну пораду та відгук.

Сподіваємось, що гарних порад для нас сьогодні буде значно більше і під гілкою в коментарях, і у приватних повідомленнях 🙂

Читать полностью…

InformNapalm

Розслідування волонтера InformNapalm зірвало плани кремлівської пропаганди у США

Це показовий приклад того, як якісні розслідування журналістів і робота з першоджерелами з OSINT та CYBINT здатні ламати нав’язані Кремлем наративи навіть на рівні Конгресу США.

Детальніше — у спільному дописі Еспресо та InformNapalm.

Читать полностью…

InformNapalm

Більшість держав ЄС вже відхилили запрошення президента США Дональда Трампа щодо участі у "Раді миру", яку він хоче створити як альтернативний клуб для вирішення безпекових питань. Здебільшого лідери країн ЄС відмовились через те, що Трамп також особисто запросив в цю раду диктатора і терориста номер 1 - Владіміра Путіна. Тому ця "Рада миру" автоматично стала токсичною зоною.

Читать полностью…

InformNapalm

Міністр оборони України Михайло Федоров окреслив одну з головних стратегічних цілей - знищувати 50 тис.російських солдат щомісяця.

Минулого місяця Силами оборони України було знищено 35 тис. російських окупантів, і всі ці втрати верифіковані відеодоказами.

З цього приводу у нас є унікальне архівне фото.

Читать полностью…

InformNapalm

Влада Норвегії надіслала тисячам власників приватного майна листи від збройних сил, в яких повідомляється, що їхні будинки, автомобілі, човни та обладнання потенційно можуть бути реквізовані для оборони країни у разі війни.

Ці повідомлення є частиною щорічної підготовки до надзвичайних ситуацій і мають чинність протягом одного року. У мирний час вони не надають військовим жодних додаткових прав на вилучення майна, а слугують для попередження громадян про можливі заходи у кризовій ситуації та забезпечення доступу збройних сил до необхідних ресурсів.

Норвезькі військові підкреслюють, що важливість такої підготовки зросла через загострення безпекового контексту в Європі.

Читать полностью…

InformNapalm

🔤 Інформуємо читачів InformNapalm, що станом на сьогодні CYBINT-дослідження “Можемо хоч ядерку провезти”... доступне на сайті вже 13 мовами світу (!)

Нагадуємо для нових читачів, що всі мовні переклади на нашому сайті роблять живі люди, носії мови, які є волонтерами нашої міжнародної спільноти та живуть в різних країнах світу.

Обирати мовну версію статті для ознайомлення і поширення можна за допомогою перемикання мови публікації під заголовком.

Дякуємо всім, хто поширює наші дослідження і транслює їх в соцмережах, блогах та ЗМІ.

Випалюємо разом.

Читать полностью…

InformNapalm

Почали міні опитування в Threads. Якщо маєте там акаунт і бажаєте долучитись у коментарях та розповісти хто ви і коли почали читати InformNapalm - запрошуємо взяти участь в цьому маленькому флешмобі та познайомитись ближче:
informnapalm/post/DTsSj8DDYWL" rel="nofollow">https://www.threads.com/@informnapalm/post/DTsSj8DDYWL

Читать полностью…

InformNapalm

⚡️Все, що ви хотіли знати про Трійку: прямий ефір — LIVE!

Наживо на питання про службу в підрозділах Трійки відповідає перший заступник командира Третього армійського корпусу, друг Кірт.

Вмикай трансляцію на YouTube, пиши запитання у чаті під відео та кидай друзям!

Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | ab3army">YouTube | ab3.army | ab3_army">TikTok | Підтримати 🇺🇦

Читать полностью…

InformNapalm

США можуть захопити Гренландію, але втратити континент, — Economist

📌Щоб дати відсіч Сполученим Штатам у разі захоплення Гренландії, європейці можуть скористатися кількома важелями тиску. Зокрема, ЄС може запровадити санкції та тарифи, анулювати торговельну угоду серпня 2025 року й завдати удару по американських технологічних гігантах.

📌 Серед таких важелів — військові бази в Європі. Так, без Рамштайна в Німеччині та інших об’єктів «проектування сили» в Африці та на Близькому Сході стане неможливим. Як приклад The Economist наводить захоплення венесуельського танкера 7 січня, яке залежало від британських баз.

📌 Ще одним слабким місцем США є арктична логістика. Контроль загроз в Арктиці потребує співпраці з Гренландією, Ісландією, Великою Британією та Норвегією.

📌 Водночас більш агресивний економічний підхід ЄС має реалізовуватися паралельно з екстреним зростанням оборонних витрат, зазначає видання, підкреслюючи, що нова торгівельна війна чинитиме «величезний тиск на бюджети».

🇺🇸 росія і Китай кайфують, як Трамп атакує союзників та розвалює НАТО, — експерти

🫡/channel/operativnoZSU/

Читать полностью…

InformNapalm

Путін може скористатися небезпечним вікном можливостей для агресії проти країн Балтії. Особливо у разі, якщо Трамп піде на силовий сценарій навколо Гренландії та пряме протистояння зі скандинавськими союзниками.

Навіть обмежений конфлікт між США та партнерами на Півночі Європи здатен підірвати механізми колективної безпеки.

Символічне розміщення кількох солдатів із країн НАТО не створює реального стримування і не впливає на стратегічні розрахунки Кремля.

У Москві та Пекіні за цим уважно спостерігають. Вони бачать, як швидко руйнується архітектура безпеки і як союзники по Альянсу входять у жорсткий конфлікт між собою. Коли США демонструють, що силовий переділ кордонів може бути прийнятним інструментом політики, це неминуче заохочує нові авантюри.

Ми підтримуємо країни Скандинавії та особливо Данію в цьому протистоянні.

До слова, міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm вже багато років публікує матеріали про російську агресію шведською, норвезькою та данською мовами. Ми робимо це з власної ініціативи, без грантів, бо вважаємо це нашим спільним волонтерським внеском у спільну безпеку Європи та її інформування про загрози.

Наприклад, ось переклад данською мовою нашого нещодавнього дослідження
https://informnapalm.org/dk/vabensmugling-krim-vostok-achmat/

Читать полностью…

InformNapalm

В продовження теми пошуку моделі внутрішньої сили українського війська та суспільства загалом, зрізом якого власне і є українська армія, ми хочемо поділитись цікавим інтерв'ю екс-міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби. Це інтерв'ю вийшло ще місяць тому, але воно актуальне і зараз. Загалом пан Дмитро часто у своїх інтерв'ю каже, що Україні потрібно шукати силу всередині... І це не тільки про ізраїльську модель тотальної мілітаризації задля виживання, а і про стиль україноцентричного підходу у зовнішній політиці, про стратегію, яка забезпечить збереження української держави та нації.
https://youtu.be/VtRmBHLVDPI?si=-apb7-xb3J4jK6ls

Читать полностью…

InformNapalm

Якби 18-річний Адам Кадиров пересувався на менш швидкісному виді транспорту, то наслідки ДТП для його нирок могли бути менш критичними.

Відео з TikTok a_popyk">@a_popyk

Читать полностью…

InformNapalm

Кожного разу, коли я з Вами спілкуюсь, вражає ясність розуму, глибока професійність та відданість своїй справі.
А ще - Ваша віра в цю країну та її безпечне майбутнє, чому і присвятили все життя.
Я Вас слухаю, у Вас вчуся і Вами надихаюсь.
З Днем народження, майстре!

Читать полностью…

InformNapalm

#рекрутинг

"Підрозділ Сил безпеки та оборони України шукає аналітиків та медійників

Аналітик. Робота складна, потребує інтелектуального напруження, уваги та пошуку рішень. З понеділка по суботу включно. Шукаємо людину, здатну зосереджено та уважно вивчати нову для себе тему (в суспільній, політичній чи соціально-економічній царині), докопуватися до дрібниць, аналізувати причинно-наслідкові зв’язки, бачити закономірності, вразливості ворога, а головне – пропонувати готові рішення.

Обов’язкові вимоги: структуроване та логічне мислення,  самоорганізованість і працездатність, розвинена письмова комунікація.     

Доведеться багато вчитися – паралельно з роботою. Робота надзвичайно цікава, в адекватному колективі з притомними керівниками.  

Медійник. Цікавить не просто режисер монтажу чи фотограф, а людина, яка здатна працювати зі смислами – перетворювати конкретний наратив у медійний продукт, адаптуючи його під певну цільову аудиторію. Доведеться і писати (тексти, сценарії), і монтувати (відео та рілси), і вести соцмережі.

Серед переваг: служба в м. Києві. Неділя вихідний. Грошове забезпечення: 40-45 тис грн.

Шукаємо цивільних під мобілізацію.

Забезпечити переведення з іншого підрозділу не зможемо"

📩 Резюме та запитання надсилайте за адресою: zholoshennya.kyiv@gmail.com

Читать полностью…

InformNapalm

Сьогодні чергове свято для України, і в чергове ми бачимо, що і українські медіа, і блогери, і лідери суспільної думки та організації не замислюються над питаннями стратегічної доцільності, ефективності та безпеки. Справа в тому, що за час війни та окупації деяких українських територій певні громадські організації вирішили, що пропагування акцій "прямої дії" у вигляді фотографування папірців з проукраїнськими написами чи позв'язування жовтих стрічок є корисним для пропаганди.

Натомість такі дії вже призвели до низки трагічних подій, коли окупанти вираховують людей, які робили такі фото, кидають їх на підвали, катують і вбивають. І тут постає моральне питання: чи переважає користь таких акцій шкоду, яку вони несуть для проукраїнських людей в окупації? Якщо такі люди крім напису на папері збирали інформацію про об'єкти ворога, передавали їх ЗСУ, то така ситуативна акція тільки сприяє ворогу, якому вдається вирахувати їх через емоційну дію. А якщо вони не допомагають ЗСУ, а їх активність обмежується лише такими акціями "на свята", то і це несе шкоду для інших, бо окупант підвищує пильність - встановлює додаткові камери спостереження, посилює перевірки і це може призвести до провалу операцій справжніх партизан. Про все це більшість воліє не замислюватись. Бо ж як круто, що з якогось окупованого міста надіслали фотку з привітанням українською і жовтою стрічкою.

Нам болить, бо така дурість ламає долі та життя, бо замість агітувати робити такі дії - потрібно інструктувати людей по заходах безпеки та цінувати кожного українця, який лишаючись в окупації прагне робити щось для перемоги України. І це щось може бути значно важливіше для перемоги, ніж фото з написами на папері. Потрібно долати ворога хитрістю, розвідкою, наводити удари на критично важливі об'єкти окупантів, а не палитись і не палити інших на безглуздому ситуативному піарі. Війна не пробачає безпечності.

Це ми кажемо вам як люди, які самі були в окупації, які з перших днів російського вторгнення в 2014 активно діяли, займались OSINT, HUMINT та CYBINT на користь Сил оборони України та чітко розуміємо, які дії несуть користь для перемоги, а які створюють небезпечні ілюзії.

Бережіть себе і Україну.
І коли Україна переможе, то на деокупованих територіях ми хочемо бачити більше живих українців, а не вбитих і закатованих, які діяли на емоціях, бо ніхто їм не підказав, що робити корисно для перемоги, а що безглуздо.

Читать полностью…

InformNapalm

Вітаємо з Днем Соборності України!

Бажаємо українцям єднання як для спротиву ворогам і окупантам, так і для спільної праці по розбудові сильної соборної української держави!

Слава Україні!

Читать полностью…

InformNapalm

Перехоплювачі STING в Українському домі під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Бути представленими на цій виставці — честь для Диких Шершнів.

Далі — більше!

Читать полностью…

InformNapalm

Дуже сильна промова, яка відгукнулась у серці багатьох людей доброї волі по всьому світу.


20 січня 2026 на Всесвітньому економічному форумі у Давосі Прем’єр-міністр Канади Марк Карні проголосив довгу та напрочуд сильну промову, яка вже стала вірусною в мережі та багато людей вже назвали її історичною.

Повна історична промова Прем’єр-міністра Канади Марка Карні у Давосі 2026 в перекладі українською мовою та в оригіналі доступна на сайті міжнародної спільноти InformNapalm.

Читать полностью…

InformNapalm

🔤 Днями на сайті видання KyivPost вийшла велика англомовна стаття про те, як Російська православна церква (РПЦ) та пов’язані з Кремлем структури намагаються просувати у Вашингтоні наративи про нібито «переслідування християн в Україні».

Цей матеріал здебільшого ґрунтується на нещодавньому глибокому розслідуванні, проведеному Ольгою Лаутман, старшою науковою співробітницею-нерезиденткою Центру аналізу європейської політики (CEPA), та журналістом-розслідувачем й волонтером міжнародної спільноти InformNapalm Андрієм Лучковим.

Цікаво, що у своєму дослідженні автори з посиланням на CYBINT-архіви InformNapalm згадують і архівні матеріали FrolovLeaks, які дозволяють побачити давні витоки та механіку російських інформаційних кампаній впливу через РПЦ та лобістів Москви, що роками використовують релігію як інструмент політичного впливу, диверсій та гібридних спецоперацій.

Йдеться про спецоперації Москви, що маскуються під риторику «захисту віри» і намагаються нав’язати цю рамку західним політикам.

Сам Андрій Лучков окремо відзначив, що публікація в KyivPost уже дала відчутний ефект та сприяє зриву кампанії Москви у Вашингтоні, в яку Кремль вклав величезні ресурси.
Публікацію KyivPost активно поширюють у соцмережі X, у тому числі впливові американські політики. Серед них і конгресмен республіканець Don Bacon, голова підкомітету з кібербезпеки Палати представників США, який прямо називає як підступно через релігію діє російська пропаганда та її лобісти, а також підкреслює, що Україна захищає свободу віросповідання значно краще, ніж Росія.

Це показовий приклад того, як якісні розслідування журналістів і робота з першоджерелами з OSINT та CYBINT здатні ламати нав’язані Кремлем наративи навіть на рівні Конгресу США.

Читать полностью…

InformNapalm

20 січня. Офіційний день вшанування захисників ДАП.
/channel/informnapalm/26599

Читать полностью…

InformNapalm

🔥 Сьогодні річниця Хрещення України вогнем на Майдані.

Цей вогонь та полум'я у наших серцях ми зберігаємо і донині, щоб випалювати ворогів та зігрівати друзів.

Хай світло полум'яних сердець усіх людей доброї волі перемагає темряву.

Україна переможе!

Читать полностью…

InformNapalm

Мій позивний — Крим.

Службу в ССО починав у 8 полку спеціального призначення. Під час повномасштабного вторгнення отримав поранення на харківському напрямку.

Оскільки я проходив кваліфікаційний курс то прийняв рішення перевестися до навчально‑тренувального центру де став інструктором з інженерної справи. Я добре усвідомлював, що мій досвід і знання можуть напряму впливати на ефективність підрозділів і збереження життя наших воїнів під час виконання завдань.

Частина курсантів уже має бойовий досвід і стикалася з інженерними засобами. Про те наше основне завдання — дати максимум практичних знань і навичок, щоб кожен чітко розумів, як працювати з інженерними засобами та як уникати вибухонебезпечних елементів.

Один із моментів, який запам’ятався найбільше: разом із побратимами ми встановили мінне загородження, а вже за день на власні очі бачили, як на ньому підривається колона противника. Частина колони була знищена, просування ворога зупинене. Саме тоді ще раз усвідомив важливість свого напрямку роботи.

🔗Подавай заявку на Q-курс: https://sof.mil.gov.ua/join

🕊Instagram 😎Facebook
📹sof_ua?si=YLKGvXZlMF2eOExY">YouTube 🧵sof_ua?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==">Treads
👥X 🔗 Вакансії в ССО

Читать полностью…

InformNapalm

Замість того, щоб покарати РФ за агресивну війну в Європі, Трамп взяв на озброєння політику Путіна і також вирішив атакувати Європу. Поки економічно, але до 2014 року Росія також економічно атакувала Україну, щоб підготувати грунт для агресивної війни. В підсумку від цих дій Трампа виграЄ не США, а Китай та його сателіти. Решта сторін, і Америка і Європа тільки втратить.

Читать полностью…

InformNapalm

Якщо раптом комусь треба членський квиток у нову "Раду миру" Трампа, то зараз ціни зі знижкою всього за один охуліард: /channel/svoboda_radio/42915

Ще ніколи міжнародна політика не була настільки... відвертою.

Читать полностью…

InformNapalm

"Денис воскрес - воістину WhiteRex" 😇 На каналі "Пантерівець" сьогодні вийшло перше унікальне та доволі цікаве інтерв'ю командира РДК після його "повернення до життя".
https://youtu.be/GcVSYdL0LJw?si=L4ewTBqO3VBARv3i

Ми, як і більшість наших читачів, також пройшли шлях емоційних "американських гірок", від скорботи і співчуття щодо "загибелі" Дениса до щирої радості за його "воскресіння".

Також хочемо окремо відзначити і запросити підписатись на канал нашого друга і побратима @ukrainian_militant, якого, до слова, сам Денис згадує на початку свого інтерв'ю.

РДК є тим прикладом зразкового прояву честі й совісті, який має наслідувати кожна людина доброї волі, що мала нещастя народитись на Росії. Яка відчуває поклик серця та чує голос крові боротись проти несправедливості й зла. Проти зла, яке несуть її співвітчизники, підкорені волі бісового кремлівського карлика

Читать полностью…

InformNapalm

Хлопці зі штурмового батальйону "Чорний Лебідь" 225 ОШП опублікували відеофіксацію з дрону чергового випадку самознищувальної поведінки російського окупанта. Це вже третій такий епізод суїциду на позиціях, зафіксований дроноводами цього батальйону лише за тиждень.

Реальні масштаби подібних випадків по всій лінії фронту неможливо порахувати. Водночас вони значно більші, ніж ті, що потрапляють у публічну фіксацію. Найчастіше росіяни вдаються до самознищувальних дій після навіть неважких уламкових поранень, розуміючи, що евакуація або не працює взагалі, або діє вибірково. Спроба повернутися назад також не гарантує порятунку і може завершитись «обнуленням» з боку своїх.

Більшість чули про класичну тріаду реакцій психіки на загрозу: бий, біжи, замри.
У тематичній англомовній літературі також описують ще дві реакції: адаптацію (fawn response) та колапс (shutdown).

Колапс вважають глибшою формою завмирання, за якої нервова система фактично вимикається. Людина втрачає відчуття перспективи, перестає бачити можливі варіанти дій, а безнадія стає домінуючим станом. Саме цей стан часто формує психологічне підґрунтя самознищувальної поведінки.

Жорстокість російських командирів до власних солдат має системний характер. Вона формувалася десятиліттями і включає загороджувальні загони, практики «обнулення» за мінімальні проступки або невиконання наказів. Такі підходи стабільно підживлюють страх і безнадію в особового складу.

Наслідком стає зростання кількості випадків внутрішнього колапсу та саморуйнування. Це одна з ключових причин, через які радянська, а згодом і російська армія в усіх війнах демонструвала аномально високі втрати у порівнянні з арміями інших країн.

Аналіз причинно-наслідкових зв’язків радянсько-російського стилю керування має принципове значення. Саме він пояснює, чому чисельність і масовість не гарантують перемоги. Армія, побудована на страху та знеціненні людини, поступово виснажує сама себе.

Курс України на розбудову Збройних Сил за принципами і підходами країн НАТО відкрив реальний шанс на перемогу. Інерція радянської моделі все ще відчутна, однак вже зараз помітні глибинні зміни. Вони відбуваються завдяки пласту свідомих, патріотичних командирів, які формують культуру відповідальності, довіри та ініціативи. У цих підходах поєднуються традиції січового козацького війська та сучасні європейські школи військового мистецтва.

Кістяк українських командирів, які на різних рівнях формують здорову атмосферу в армії, вже є тим каркасом, який варто брати за базову модель і масштабувати. Від етапу мобілізації та підготовки особового складу до компетентного застосування сил має вибудовуватися середовище, яке зміцнює армію і підвищує її стійкість.

Армія, у якій людське життя має цінність, зберігає стійкість у найважчих умовах. Саме цей принцип поступово формує фундамент української сили і майбутньої перемоги.

Читать полностью…

InformNapalm

Максим Майоров, експерт Центру дослідження безпекового середовища “Прометей” написав цікавий допис щодо ДТП у Грозному:

"З подачі впливового чеченського Телеграм-каналу NIYSO, медіа поширюють інформацію, начебто улюблений син Рамзана Кадирова, Адам, сильно постраждав у дорожньо-транспортній пригоді.

Імовірно, Адам був терміново доставлений літаком у Москву для шпиталізації.
Лише минулого листопада йому виповнилося 18, але вже тривалий час Адам тягне на собі низку відповідальних посад республіки, наприклад, є секретарем Радбезу кадировської Чечні.
Кожен, хто хоч раз бачив Адама, ставиться до просування цього недолугого підлітка на чеченський Олімп з сарказмом. Але Рамзан повільно помирає і мріє бачити своїм наступником сина.

Якщо історія з ДТП – правда, то це удар по кадировському режиму ще більший, ніж побиті дроном шибки у вежі “Грозний-сіті”.
У зв’язку з цим, можна згадати, що раніше, випадково чи ні, жертвами автомобільних аварій періодично ставали суперники та вороги клану Кадирових.

— В 2003 так постраждав очільник чеченського ОМОНу Муса Газімагомадов. За кілька тижнів він помер від травм, а його місце зайняв бодігард Ахмата Кадирова Руслан Цакаєв.
В 2005 в аварію потрапив прем’єр Чечні Сергій Абрамов. Це дозволило Рамзану Кадирову швидко зайняти його місце. Абрамов вижив, але мусив залишити республіку.
У 2006 ДТП трапилася з кортежем президента ЧР Алу Алханова. На той час він відкрито ворогував з прем’єром Рамзаном Кадировим. Алханов написав заяву про відставку через два з половиною місяці. Невдовзі президентом став сам Рамзан.
— Ймовірне вбивство кадировцями колишнього мера Аргуна Ібрагіма Темірбаєва у 2021 також було оформлене як ДТП.

Як гадаєте, чи вірить сам Рамзан у випадковість?"


В коментарях до допису Максима Майорова різні відомі експерти та аналітики також додали цікаві припущення та факти:

Керівник військових програм безпеки Центру глобалістики “Стратегія XXI” Павло Лакійчук написав:

"Кажуть, що за "літаком-госпіталем" Ан-148-100-ЕМ МНС Росії, який вилетів з Грозного з запчастинами Адама Кадирова на борту, до Москви рушив і Airbus ACJ319 з бортовим номером RA‑73417 зі старшим Кадировим. Може ми занадто прямолінійно сприймаємо "операцію наступник"? Може не для того Рамзан бусинку вирощував? Вже зірковий* час Адамчика настав 😄"


Заступник директора Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов відповів на питання з допису так:

"Сильна сторона клану кадирових, що вони вміють швидко добувати інформацію, тому він не вірить, він знає"


OSINT-аналітик міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Антон Павлушко у відповідь до коментаря припустив:

"Якщо це не федерали готують закінчення клану кадирових. До речі, потім можна буде лаконічно відправити залишки свошників на боротьбу з кадировцями, бо "гідра ІДІЛа знову підіймає голову"

Читать полностью…

InformNapalm

🇬🇧🇺🇦 Король Великої Британії Чарльз III звернувся до українців з нагоди річниці угоди про 100-річне партнерство

Я щиро молюся, щоб міцні зв’язки між нашими двома країнами змогли принести надію та моральну підтримку в цей надзвичайно складний час. Найстійкіша й наймужніша сила України перед обличчям таких жахливих випробувань і болю є винятковим прикладом для всього світу, і я постійно захоплююся безмежною відвагою, мужністю та стійкістю, які демонструє український народ.

Король також згадав про четверту річницю повномасштабного російського вторгнення росії в Україну та висловив свою підтримку державі й сподівання на подальший мир.

Моя дружина і я й надалі зберігаємо всіх вас у наших щирих думках і молитвах. Понад усе я хочу висловити свою глибоку надію на те, що Україна зможе досягти справедливого й тривалого миру, який гарантуватиме її безпеку, суверенітет і добробут — так, як на це заслуговують українці.

Читать полностью…
Subscribe to a channel