SEO, посилання, маркетинг та навколосеошна діяльність CEO @Jacksonguma та команди. Процеси в SEO-агенції, розвиток в індустрії та багато іншого. Лінкбілдинг під Бурж - needmylink.com Бот з Індексації - @NeedmyLinkBot
Друзі, робимо зараз тести нових додаткових методів щодо нашого індексатора + порівняння з іншими відомими індексаторами.
Тому якщо у вас є НЕпроіндексовані посилання або сторінки таких типів, що вкажу нижче, можете написати в ЛС @jacksonguma, вказати ваш тип та надіслати список і ми безкоштовно зетестимо. На кожен тип посилання візьму по 1-2 пачки по 20-50 посилань.
1. Гест-пости, лінк інсерти
2. ПБН внутрішні сторінки
3. АІ контент сторінки сайтів (мані-сайтів)
4. Ручний контент мані-сайтів який вилетів з індексу, або НЕ проіндексувався взагалі.
5. Ломи, або мусорні посилання які майже не індексуються.
Обовʼязково щоб сторінки були ВІДКРИТІ до індексації (без заборони мета-тегами або роботс).
Усім продуктивного тижня! Відкриваємо нову рубрику — #життявсерединікомпанії
Хочеться періодично ділитися інсайдами, які запроваджуємо в колективі. Нещодавно почали тестити один із варіантів підвищення скіллів співробітників, а саме - вебінари. Як кажуть регламенти регламентами, але мені здається, що довга нудна писанина не всім заходить)))
Деякі вебінари проводить керівництво зі всіма відділами одночасно, деякі в рамках кожного відділу окремо ведуть хеди.
Сама задумка виникла через те, що навіть після прочитаних документів важко деяким засвоювати матеріал та підвищувати свої навички. Тим паче доп літературу не завжди є бажання чи час розглядати. А завдяки вебінарам давали можливість перепочити якийсь час, та послухати про щось корисне)
Поки що багато вебінарів не проводили, але були на теми: промпти в аі, тайм менеджмент, пошук донорів тощо.
Ну скажу так, багато позитивного в цьому побачив. По-перше, йде комунікація - задають питання, дають відповіді і тому подібне, що дає зрозуміти які прогалини є і як їх вирішувати. Також такий формат більше подобається колективу, краще засвоюється, на практиці зручно показувати будь що. Від хедів відділу приємно було бачити підготовку та прослідкувати хто як вміє навчати (не тільки виконавців треба вчити, як виявилось).
Як вам взагалі такий формат підвищення скіллів працівників? Чи все ж таки регламентам даєте перевагу?
❤️Бімба підлетіла.
Ахрефс заруїнив кредитну систему на стандарті, просунутому та ентерпрайз тарифію
Тепер там безліміт)
https://ahrefs.com/pricing
Готуємось витрачати допоки не влізе)
Підпишись @NeedForSEO
Дуже цікавий розширенний сніппет в українській вікіпедії 😂
Читать полностью…Відновлення та Перспективи Зростання Після Оновлень
Нещодавно Джон Мюллер, підкреслив, що сайти, які постраждали від минулих коректувань вмісту в вересні або нових основних оновлень, можуть відновитися. Він повідомив на X та у LinkedIn, що можливе відновлення, але це не прості зміни, які можна внести на вашому веб-сайті за декілька хвилин — це потребує багато зусиль та часу для відновлення.
Мюллер зазначив, що не лише можна відновити, але й розвиватися. Він також додав: Так, сайти можуть знову рости після впливу HCU
Ллєш на Латам? 😏
Тоді тобі до нас 😎
Ми - Bons Partners. Прямі рекламодавці таких гемблінг продуктів як Bons та TedBet
Активно приймаємо трафік вже більше 4 років 🎉
Якщо ти SEO чи PPC спеціаліст, який працює з дженерал, бренд або кросс бренд трафіком на гемблу, нам точно є про що поспілкуватися!
Приєднуйся до Bons Partners і перші два місяці на тебе чекають 50% RevShare за SEO та PPC трафік на Бразилію 🇧🇷
⚡ Наші переваги :
🔸високий конверт
🔹стабільні виплати
🔸простий і зрозумілий KPI
🔹індивідуальний саппорт
Для зв’язку пиши: @bons_partners 👈
#реклама
Найгірша порада щодо оптимізації пошукових систем, якій ви шкодуєте, що повірили?
Пропонуйте свої варіанти, я почну.
Ви повинні бути експертом з SEO, щоб зайняти ТОП. Були випадки, коли люди які не мали навичок SEO але ранжували свій веб-сайт із чудовою динамікою. Багато людей із SEO кажуть, що це неможливо, якщо ви не знаєте багато про SEO, це просто неправда
Спам і досі в топі?
Після оновлення в березні Google деіндексував величезну кількість веб-сайтів, контент яких генерується іншим штучним інтелектом. За словами Яна Наттала, з 49 345 сайтів, які були переглянуті, 837 сайтів були повністю вилучені з пошукового індексу Google.
Але також багато експертів стверджують, що зараз спам все ще займає топові позиції, думки?
Динаміка Ринку Пошукових Систем: Google Здає Позиції
Google, який довгий час був лідером на ринку пошукових систем, стикається зі зниженням частки ринку. За останніми даними, частка Google скоротилася до 86.99% на світовому ринку та до 77.52% у США. Це найбільше падіння з 2009 року.
Зростання конкурентів:
Bing та Yahoo зміцнюють позиції, досягаючи найвищої частки з моменту запуску. Частка Bing у США тепер складає 13%.
Yahoo зазнає значного зростання, особливо на міжнародному рівні, де їхня частка зросла до 3.06%.
Що це означає для SEO?
Це може передбачати диверсифікацію зусиль щодо оптимізації пошукових систем на кількох платформах і постійне оновлення найкращих практик для кожної з них.
Частина 2. Для тих хто все ще читає)
Щодо апострофу сайту, знову проганяємо через лінкдетектів, та бачимо що майже кожен відомий в Україні селлер посилань пропонує цей майданчик з середнью ціною в $140 (NeedmyLink також, ось тут нативочка). Тому фіксуємо цю ціну також.
Продовжуємо аналізувати видачу, і бачимо далі сайт ukranews.com, ціна якого стартує від $200 (вже більш потужний, з високим DR та трафіком). Потім йдемо далі, бачимо у видачі https://www.ukr.net/ru/news/details/sport/104243102.html, який редіректить на вищезгаданий ukranews (ціна в лінкдетектіві від $1000, але впевнений що можна набагато дешевше отримати статтю).
Усі ці класні статті були викладені під один лад, в один час і масово почали шейритися в соц мережах. Маючи активність в ЗМІ за допомогою аутрічу - телеграм канали будуть шейрити це більш привабливо, маючи когось на кого посилатись можна. Тому аутріч - це база не лише для SEO, а і для будь-яких піар компаній, в тому числі політичних чорних компаній.
Маючи такий класний тул як Лінкдетектів, та розуміння лінкбілдинг процесів в аутрічі стає зрозуміло - скільки це може вартувати. В даному випадку конкретна чорна піар-кампанія могла вартувати саме з точки зору аутрічу не більше $2000, але дає свої плоди. Масовий шейринг, популяризація бренду (хоч і негативно, але все ж).
Для себе, як людині, яка любить маркетинг та завжди шукає круті ідеї в цьому напрямку - це прозоїчні стратегії, які чітко видно як можна повторити, скільки на це треба витратити, та по сути - як одночасно вирішити питання анти-піару та SERM. Адже тепер, коли репутацію голові ФБУ підісрали (і доречі що важливо - я не берусь казати чи ці матеріали дійсно правдиві чи ні, чи цей розголос по ділу чи ні - це не моя справа), але можу сказати точно - що тепер пан голова буде вимушений звертатись до команд, які роблять SERM, і буквально повторювати стратегію аутрічу, і замовляти вже "позитивні" аутріч-статті на схожих веб-ресурсах задля покращення результатів.
І витратить він набагато більше, адже поки є інтерес до персони в негативному ключі (нарешті буде піднята частотка по ключу) - ТОП зайнятий негативними статтями. Тож, хтось буде готовий викладати багато тисяч доларів задля зайняття ТОП-10 позитивною видачею.
P.S. Якби вони ще посилання на якийсь мані сайт туди кидали, то і сеошку чиюсь трохи качнули б, куди ж без цього. Але їм не до цього, поки що :)
І ще хочу додати про бачення цієї ситуації з боку вебмайстрів, власників веб-ресурсів на яких публікуються такі матеріали. Для них - це можливість підвищувати ціну, і скоріш за все, люди які виходять на вебмайстрів для обговорення умов публікації НЕ мають досвіду проведення торгів як "тру аутрічери", тому якщо їм скажуть прайс в $1000 за публікацію - вони мовчки можуть це прийняти, навіть за умов, коли зазвичай просять за гест-пости по $100-150. Вебмайстри розуміють що можуть заробити більше, і я б робив так само. А люди по іншу сторону монітору - не розуміють що могли б заощаджувати в 2 рази, і це знову ж таки - "респект" в бік фахівців, які розуміють про аутріч - тобто нас, SEOшників та суміжні ніші.
Тому, тезисно.
1. Аутріч - це топ знаряддя. Для вирішення маркетингових задач. Аутріч заради лінка - це лише 10% знань, те що лишається, ці 90% - це масова зброя на наступні роки, ключ до маркетингових успіхів. І лише аутріем можна зробити шалені результати на роки вперед (як в SEO, так і в маркетингу і брендингу).
2. Аутріч - це майже завжди про платні розміщення (вже настав той час, коли це майже так). Але маючи круті рішення - завжди можемо бачити скільки це буде коштувати, скільки витрачають конкуренти, навіть не проводячи аутріч-кампанії та дізнаючись ціни самостійно.
Як вивантажити більше ніж 1000 запитів з Search Console?
- Відкрийте Looker Studio та створіть новий порожній звіт.
- У новому вікні знаходимо Search Console
- Підключаємо сайт і показ URL, тиснемо URL Impression і кнопку Додати.
- У звіті вибираємо необхідні параметри. Наприклад, Landing Page, Query, Impressions і URL Clicks.
- Можна застосувати фільтри до звіту, наприклад за URL.
- Після того як звіт сформовано, натисніть на іконку з трьома вертикальними крапками поруч з таблицею, oберіть опцію "Експорт" і виберіть формат, який вам підходить, такий як CSV або Google Sheets.
Чи допомагає семантичний HTML ідентифікувати та оцінювати контент?
Так, семантичний HTML дійсно допомагає пошуковим системам зрозуміти сторінку. Однак не фактор ранжування.
Що це означає? Використовувати семантичні елементи за їх призначенням, а не для зовнішнього вигляду і дизайну. Наприклад, використання елемента <table> для тексту в таблиці, а не для позиціонування тексту.
Варто поглянути на свій код і перевірити, чи правильно він використовує семантичні елементи. Я не думаю, що є сенс робити це для готових CMS, таких як shopify, але, можливо, це підходить для веб-сайтів, створених на замовлення.
В GSC, коли ви заходите в панель "Видачі". функція експорту даних повертає лише один URL. Було б добре мати можливість отримати всі URL-адреси з групи.
Також процес копіювання/вставлення URL-адрес, перерахованих у групі, не є простим.
Я знайшов рішення, яке дозволяє вилучити видимі URL-адреси з групи.
Скопіюйте цей JS код і вставте його у консоль DevTools. Він знайде URL-адреси та експортує їх у файл CSV.
- Цей фрагмент призначений для вилучення URL-адрес з груп URL-адрес в Пошуковій консолі:
var urlElements = Array.from(document.querySelectorAll('.UDLZs'));
var urls = urlElements.map(el => el.innerText.trim());
var csvContent = 'data:text/csv;charset=utf-8,URLs\n' + urls.join('\n');
- Створюємо посилання для завантаження файлу CSV та запуску завантаження:
var encodedUri = encodeURI(csvContent);
var link = document.createElement('a');
link.setAttribute('href', encodedUri);
link.setAttribute('download', 'urls.csv');
document.body.appendChild(link);
link.click();
Ще 10 років тому, в сфері лінкбілдінгу все було досить хаотично.
Серед поширених тактик були
- отримання якомога більшої кількості посилань, джерело не мало значення
- масове охоплення та електронні листи без персоналізації
- інтенсивне розміщення в каталогах і спам у коментарях
- використання автоматизованих інструментів для створення масових низькоякісних зворотних посилань
- популярність приватних мереж блогів
Але ось у 2024 році все по-іншому.
Зараз більшість крупних брендів, які круто видаються в пошукових системах, ставляться до цього набагато розумніше:
- Для блогів вони організовують обміни посиланнями та партнерства з компаніями у схожих чи споріднених нішах, щоб обмінюватися крутим контентом.
- Для сторінок продуктів вони організовують гостьові пости або роботи у споріднених тематиках на якісних сайтах.
- Для даних (як-от оригінальні дослідження) вони залучають PR-посилання або використовують HARO для розповсюдження своїх історій та досліджень на топових сайтах і блогах.
- Для головної сторінки можна вдатися до різних стратегій, включаючи розсилку листів.
Сьогодні мова йде про високо персоналізоване охоплення, побудову довготривалих зв'язків та пропозицію взаємної цінності.
Цікаво спостерігати як це все розвивається, і поступово лише набирає швидкість.
SEO Кейс року, або як "правильно" боротись з апдейтами. Займаємо ТОП, отримуючи тисячи трафіку за 6 днів.
Наткнувся на дуже цікаву інфу (@Vlad_SEO плюсік в карму), тож вирішив трохи покопатись глибше. Робити контент для людей? Цей випадок трохи про інше)
Усі знають The Verge, авторитетний вебсайт, мільйони органічного трафіку. А як щодо такої статті, яка вийшла 2 квітня?
https://www.theverge.com/2024/4/2/24117976/best-printer-2024-home-use-office-use-labels-school-homework
Класний тайтл? Чудова перелінковка? Контент для людей? Все в комбінації.
Вчитайтесь в цей супер тайтл: "Best printer 2024, best printer for home use, office use, printing labels, printer for school, homework printer you are a printer we are all printers".
Окей, а що далі? Вже в перший день після публікації - стаття почала отримувати трафік. Додатково була пропушена лінками (декілька лінків з головних, а інші - профілі, веб 2.0, та інші дешеві масові типи посилань).
Через кілька днів сторінка вже набирає великий органічний трафік, займаючи топові позиції видачі.
І окрема увага автору контента (останній скрін) - Нілай Патель. Звучить знайомо? Хоча автор дійсно відомий, але не можу не поділитись одним з найкращих блоків автора що я бачив: "Коли Нілаю Пателю було чотири роки, він в'їхав на "Крайслері" у невеличкий ставок, бо хотів дізнатися, як працює перемикач передач. Через роки він став журналістом, який пише про технології. Досі він залишається сухим".
В цьому матеріалі - чудово усе. Від автора, до контенту. Лише питання які залишаються відкритими:
1. Скільки ця стаття буде у ТОП?
2. Яким чином втрачатиме позиції? Повільно чи одразу?
3. Чи встигнуть окупити вартість на The Verge публікації (адже це багато тичяч доларів).
Ділимось думками)
Якось декілька років тому, коли стояло питання отримання трафіку та лідів на послуги лінкбілдингу needmylink.com - встало питання: коли настане час підключати SEO? Відповідь на це питання доволі проста: коли маєш розуміння повного потенціалу SEO-трафіку як каналу залучення лідів. На той момент можливості розвивати сеошку, вкладаючи тисячі доларів - не було, і спілкування з колегами в ТГ-чатах це підтверджувало.
"Готовий вкладати багато, та довго чекати? - Запускай SEO" - казали вони. Якщо ж ні - використовуй інші канали залучення, найбюджетніший з яких - сарафанне радіо. Так в принципі і зародився Нідмайлінк, і почалась моя подорож у світ діджитал маркетингу.
Рівно рік тому, червень 2023 я вирішив що бюджети є, та готові запускати. Тим паче, коли твоя цільова аудиторія, яка купує лінки - це люди, які також можуть дати гарний аргумент: "Як можна продавати SEO-послуги, не маючи власних практичних кейсів?". Абсолютно по ділу. З того часу ми почали сеошити власний сайт + запустили декілька сторонніх цікавих проектів (деякі з них дали свій імпакт, деякі дають досі, а деякі - просто повмирали, та дали цінний досвід, який не отримаєш не втративши гроші та час самостійно).
Зараз, я дивлюсь на SEO зовсім по-іншому, і тут питання в першу чергу - процесів. Як і в будуванні агентської моделі бізнесу, так і в просуванні конкретних проектів. Оптимізовані процеси та команда - це те, що дає такі результати, які не отримає жоден топ-спеціаліст БЕЗ них.
Тут можна виокремити два типи процесів:
1. Внутрішні процеси та бізнес-модель. Що зовсім не стосується сеошки, але це та штука, яка допоможе той самий сео-трафік конвертувати набагато краще ніж інші. Це питання більше для бізнес-власників, але розуміння цього - допомогає більш свідомо дивитись на свої результати як спеціаліста, і розуміти - чи зробили ви дійсно достатньо щоб бізнес отримував гроші, чи внутрішні процеси конкретно заважають цьому.
Там де ваш конкурент отримує 1000 органічного трафіку, і отримує 5 нових клієнтів з з середнім чеком 500 доларів на місяць + LTV 2 місяці = 5 х 500 х 2 = 5000 доларів.
А ви, зробивши оптимізацію тотального рівня усіх бізнес процесів усередині, зробивши операційну діяльність дійсно ВАУ - можете отримувати 500 трафіка з органіки, АЛЕ:
а) Оптимізуйте сайт краще. Зробіть СRO, зробіть аудит юзабіліті. Отримайте з цих 500 трафіка 10 клієнтів.
б) Покращуйте якість обробки запиту. Зробіть середній чек - 1000 доларів.
в) Зробіть якісною роботу з клієнтом. Отримайте LTV - 4 місяці.
В два рази менше SEO-трафіку, але.. 10 х 1000 х 4 = 40 000 доларів
То наскільки важливі бізнес процеси в такому випадку?
Знову таки, пишу досить рідко наразі, але буду покращувати і робити це частіше. Хочу вже нарешті зробити постійний шейринг контенту з реальних кейсів, і один з них - це величезний кейс, який планую розтягнути на 10-20 постів - це створення та керування однією з найбільших агенцій з лінкбілдингу в Україні.
І наступним етапом - це буде відкритий SEO-кейс по просуванню та оптимізації https://needmylink.com/ сайту. Не тільки ТЕ що ми ВЖЕ зробили, а шейринг в лайв-режимі - що робимо зараз, як це впливає, і які результати отримуємо з цього.
Наразі в мене фокус все більше зміщується на інші проєкти, але відкритий кейс:
- як ми почали в червні 2023 року, потім закинули
- як повернулись до SEO в лютому 2024 року
- як за квартал ми ВЖЕ збільшили трафік х4, та це лише початок.
Чекайте апдейтів)
Написав статтю для Netpeak, про базовий процес відбору донорів для аутрічу.
Посилання: https://netpeak.net/uk/blog/yak-vidbirati-yakisnikh-donoriv-dlya-autrichu-v-seo-na-prikladakh-ukraini-evropi-ta-ssha/
Думаю вже всі чули масовий витік конфіденційної інфи Google. Зараз трохи підсумую, що можна з цього винести.
- Google оцінює авторитетність веб-сайтів на певні теми за допомогою метрики «siteAuthority» - раніше Google стверджував, що цієї метрики не існує.
P.S. Google неодноразово заявляв, що не використовує Domain Authority (Moz DA) як фактор ранжування. Насправді вони називають його siteAuthority, тож маємо шо маємо)
- Поведінка користувачів, така як кліки, час перебування на сайті та кількість відмов, безпосередньо впливає на ранжування - всупереч попереднім заявам.
Імхо, немає ніяких дійсно нових ідей для роботи SEO-спеціалістів і усе залишається як і було. Окремо виділю чат гпт за вижимку документації (Марко робив схоже з геміні). Отже:
- Посилання залишаються важливими. Як несподівано, так?)
- Заголовки сторінок повинні відповідати пошуковим запитам. Інтент із зе кінг)))
- Сторінки YMYL розглядаються окремо.
Висновок: Щоб добре ранжуватися, вам потрібен релевантний і зручний для користувача контент. Все як завжди, живемо далі.
❗️Доречі, зарелізили послугу SEO-копірайтингу на англійській мові і не тільки - https://needmylink.com/copywriting/. Тому, якщо хтось бажає спробувати - пропонуємо отримати першу статтю на 1000 слів безкоштовно. Пишіть в особисті, або залишайте заявку на сайті. Ціна точно порадує.
Підпишись @NeedForSEO
🔥 Ahrefs зарелізив бета-версію Batch Analysis 2.0: Ревью та фідбек.
Розуміємо що це НЕ кінцевий варіант, і думаю пару фіч вони ще додаватимуть перед основним релізом. Тепер по порядку.
1. В чаті побачив що юзер зайшерив скрін, де в нього в батчі доступний ліміт 1000 сторінок.
а) На Enterprise тарифі - так, збільшений ліміт до 1000. Це круто.
б) На стандарті, та інших тарифах - так і залишається 200 лімітів.
2. Тепер в результатах показує к-ть ключів по ТОП-3, ТОП-10 і далі. Це дає невелику перевагу для тих, кому ці дані потрібні. І можливість одразу перейти на ключі, за якими ранжується сайт в ТОП-3 тощо. Однозначно лайк за це.
3. Показує результати платного трафіку. Тож тепер зручніше дивитись маркетингові підходи конкурентів масово. Маркетологи точно оцінять.
4. Можна обрати Країну, по якій проводити аналіз. Обираємо США, батч видає результати трафіку виключно по США. Гарний плюс для лінкбілдингу, тож тепер SEO-спеціалісти зможуть швидше перевіряти конкретні донори, якщо їм важливий трафік в конкретному ГЕО. Нажаль, НЕ реалізували окремий показ ТОП-1 країни за трафіком, хоч дуже сподівався на це.
Висновок. Однозначно якісний реліз буде, і вже є навіть. Тож користуйтесь.
Підпишись @NeedForSEO
Періодично хотів запустити цікаву рубрику на канал, думаю прийшов час як мінімум спробувати. Хештег навіть зробимо) #опитування
Піднімаємо ходове та популярне питання по SEO, відносно якого є дуже багато думок. Збираємо різні думки, та формуємо прямо в коментарях + результатах опитування "базу знань" щодо конкретного питання.
На канал підписано дуже багато дійсно топових спеціалістів, відповідь яких 100% буде корисною для тих, для кого підняте питання є актуальним, та і для будь-кого іншого, хто хоче почути різні думки на цей рахунок.
а) Для експертів, та бажаючих поділитись думкою. Якщо ви хочете додати коментар на рахунок конкретного питання - you're welcome :)
б) Для читачів. Лайкайте ті коментарі, з якими згодні, та сформувати топ думок на рахунок конкретного питання, які будуть бачити інші читачі.
✅ Питання #1. Як відноситесь до масових прогонів лінками, GSA, Xrumer в 2024 році? Чи використовуєте їх для другого-третього рівню посилань?
Коментарі 👇
❗️Друзі, треба в команду NeedMyLink - SEO Account Manager.
Якщо ви лінкбілдер або сеошник, якому цікаво свічнутись в напрямок роботи з клієнтами, ведення проектів тощо - буду радий поспілкуватись.
Лінк на вакансію: https://www.work.ua/jobs/5085341/
Формат - віддалено.
ЗП - по результатам співбесіди, і рівню знань.
Класні можливості розвитку, та карʼєрного зростання.
За шейринг - плюсік в карму, та не тільки)
Дякую за увагу😉
Ну що, брутальні, хто буде дивитись?)
Шановні лудомани, кидаємо ваші ставки👇
OpenAI готує пошуковий продукт, щоб конкурувати з Google, Perplexity
The Information повідомляло про пошуковий продукт, який розробляється в лютому. Подробиці про те, як може працювати продукт, раніше не повідомлялися. OpenAI відмовився від коментарів.
Думаю, це приємно, оскільки у Google немає серйозних конкурентів. Але мені цікаво, чи будуть вони відображати сайти в результатах пошуку чи використовуватимуть свої моделі GPT для створення відповідей.
Це може бути круто, бо останім часом використовую OpenAI як свою пошукову систему
Частина 3. Для найбільш серйозних..
3. Зробити видачу негативною - в рази простіше та дешевше, ніж потім вкладати в SERM, та покращувати репутацію. Політична активність в таких питаннях - це дуже крута ніша, де Digital PR з акцентом на SERM має шалений попит, і буде зростати і зростати. Це можливість заходити в нішу, де є дуууже жирні клієнти, які готові платити десятки тисяч доларів (але якщо ви будете готові з такими працювати і заходити в політичну діджитал сферу).
4. PR-кампанія з використанням медіа - це павутиння. І робити таке павутиння треба швидко та злагоджено. Щоб вже за кілька годин усі статті були опубліковані, і масово пушити усе це таким чином, щоб отримати ефект "LInkable Asset" (привіт Сохачу), але формату НЕ якості, а КІЛЬКОСТІ. Зробіть матеріалів стільки, щоб слабкі або нові веб-ресурси або канали в соц мережах шейрили ці матеріали вже як "просто новини". І вони будуть це робити, адже сприйматимуть це як звичайний контент для їх аудиторії, навіть не задумуючись про те, що це була "заказуха". Вони просто посилаються на авторитетні джерела, які зробили це раніше, і ми отримуємо нативне поширення, яке починається від малих ЗМІ, і закінчується тоді, коли ваша бабуся вам надсилає ці статті у Viber, як "критично важливі".
Ось така розповідь вийшла. Усі персонажі - НЕ вигадані. Усі збіги - НЕ випадковість. Такий собі лонгрід, який більше охоплює маркетинг вцілому, та додаткові стратегії аутрічу для вирішення маркетингових задач. Тому, можливо поглянете на "гест-постинг" трохи по-іншому, як на це дивляться піарщики.
Трохи вечірньої писанини від мене. Не завжди є можливість писати від себе пости в канал (як бачите, на каналі вже два автори, а виключно мої авторські пости публікую 1-2 рази на місяць). Але, писанина в рандомні моменти, коли побачив щось цікаве і одразу є натхнення якийсь спіч дати - це до мене :)
❗️Дісклеймер! Це НЕ джинса, це НЕ реклама когось або чогось. Просто політ думок. Буде багато тексту, багато відсилок, багато розсуджень. Буде НЕ багато про SEO, але відсилки на аутріч будуть і повсюду.
Тема проста. Як навички в аутрічу можуть знадобитися в житті, або ж "Як легко розпізнається політична джинса та її вартість, маючи бекграунд аутрічу". Та і вцілому тема політичної діджиталізації, використання аутрічу для чорного піару або просто "поговоримо про заказуху з використанням технік аутрічу".
Побачив пів години тому пост на популярному новинному телеграм каналі ONews (підписався і почав читати ще на початку 22 року). Пост про якогось чувака, якого ніколи не чув і не збирався чути про нього. Про те, який він хуйовий нахуй негідник, та чому йому не місце там, де він знаходиться. Чувак цей - голова федерації боксу України.
(Одразу нагадало заказуху на Слобоженка, яка масово розлетілась по всім ЗМІ місяць тому, а тепер я думаю це стане більш поширеним явищем).
Коротше, і до чого тут це? А до того, що я, як звичайний читач ТГ-каналу міг би одразу як і маси почати кидати клоунів та какашки в реакції, адже всі заказухи націлені на те, щоб масово тригерити людей, що хтось краде, корумпований, поганий, має звяʼзки з рф і так далі. Таких тригерів, які викликають реакції натовпу достатньо, і ми всі їх знаємо.
І якщо половина людей всерйоз сприймає будь-яку негативну інфу (адже її скормити легше), то інша половина розуміє що це звичайна джинса, заказуха і тд. Ніяких здивувань, емоцій тощо. Але, щоб перша половина впевнено повірила і інфа полетіла далі нативно - треба більше пруфів. І де вони?
Але ще, я людина з сильним бекграундом в лінкбілдингу та конкретно аутрічу. І поглянув на усе це з іншого боку одразу. Пости в ТГ-каналі НЕ будуть сприймати настільки серйозно, допоки вони не посилаються на джерело. І вже виглядає все зовсім по іншому, де "новинний ТГ-канал просто цитує інтернет-видання, яке має свою аудиторію, сайт". І саме це побачив одразу в тому пості. Те, що є посилання на джерело, на вебсайт antikor.com.ua, де написана стаття-заказуха.
Начебто поки все за канонами чорного діджитал піару. І мені подобається аудиторія SEO-спеціалістів тим, що вони це розуміють майже завжди (респект розумним підписникам, я вас люблю). Але ну як можна було не подивитись сайти з точки зору аутріча?)
Вебсайт "антикор" - проганяю одразу через LinkDetective, і отримую результати (хоча і криві, але все ж). Що за 150-350 доларів вони розміщують статті (і це ціна за статті з посиланнями). За політичну джинсу можуть брати дорожче думаю, але напрямую ціна думаю буде +- тіж самі 150-350 юсд.
І ось цей "аутріч" є першим базовим етапом при підготовці чорної піар кампанії, бо треба першоджерело, на яке будуть посилатися усі інші матеріали (пости в ТГ-каналах, соц мережах інших тощо).
Наступним моїм етапом був вже гуглінг цього персонажа - "Олег Ільченко". І тут трохи сеошного погляду. Я казав що про нього не чув раніше? Так ось, частота цього запиту - 0. Навіть загугливши "Євген Гуменюк" в мене в консолі покази є, а тут.. Крч, ще раз підтверждується те, що давно підтвердив для себе.
А тепер до видачі. Хто ТОП-1 по цьому "мега конкурентному" запиту? Дуже ізі.
Ось такий вебсайт, з DR 9, оргічним трафіком менше тисячі. На такому сайті я б заплатив до $50 (ну вибачайте, такий ринок). І на цій статті є посилання на ще одне "першоджерело" - apostrophe.ua. Це вже якісна стаття, написано "з душею", але і з неї є посилання на ще одне першоджерело, яке вже ми згадували - той самий антикор, але вже інша, більш рання стаття, розміщена ще в квітні (але здається, тоді не дали бюджету на потужну піар компанію).
Всі все і так знають, що йде Назахід25)
Але дуже рекомендую подивитись про Digital PR, доповідь зараз в ефірі.
https://www.youtube.com/watch?v=1R4T10IVMeY&ab_channel=SeoProfyUA
P.S. Впевнений що цей напрямок буде змінювати SEO, і також вневнений що навички якісного аутрічу нинішнього формату стануть до нагоди на старі змін.
РНБО запровадила обмеження щодо онлайн-казино в Україні
РНБО вирішила:
▪️обмежити рекламу онлайн-казино усіх форм;
▪️визначити ліміти гри на добу + тиждень та ліміти витрат;
▪️запровадити систему онлайн-моніторингу;
▪️блокувати нелегальні вебсайти азортних ігор;
▪️ввести обмеження для військових;
▪️СБУ доручили перевірки організаторів азартних ігор.
Що думаєте з цього приводу?
🚀 Занурення в світ SEO та цифрового маркетингу з НаЗахід 25
📆 Дата: 26 квітня, 9:00 за київським часом.
🌐 Онлайн.
💡 Безкоштовна реєстрація на сайті
Отримайте відповіді на питання, які не дають вам спокою, та вивчіть нові стратегії зі світу SEO та цифрового маркетингу від провідних експертів галузі:
🔹 Дмитро Бондар розкриє секрети пришвидшення результатів SEO в турбулентні часи Google.
🔹 Артем Пилипець обговорить, чому ви не знаєте, що ваш контент вкрали
🔹 Наталя Піддубенко висвітлить 5 поширених помилок у побудові бренду в "сірих" нішах.
🔹 Anton Malyutin розповість про свій шлях від нуля до мільйона, аналізуючи стратегії залучення аудиторії у ніші спортивного беттінгу.
🔹 Денис Волгін ознайомить з методикою отримання посилань через наукові публікації.
🔗 Реєструйтесь на НаЗахід 25
Перейдіть за посиланням та станьте частиною цієї ключової події в галузі SEO та цифрового маркетингу.
🔔 Підписуйтесь на Телеграм-канал: t.me/nazahid, щоб бути в курсі останніх новин!
Підніміть свій проєкт на новий рівень разом з НаЗахід 25 і відкрийте для себе безмежні можливості росту і розвитку!
Продовжуючи тему вище, хочу додати про "хайповий" після останніх апдейтів Реддіт. Та і в цілому про комьюніті, форуми і тд. Навіть якщо брати видачу по запиту вище "best printer" - вже там якісно красується реддіт. Так само в ТОП-10 сидять форумні треди все більше і більше. До чого це я?
ДО того, що тепер "просто купити посилання з реддіту" - не така і легка штука) Реддіт почав ну дуже сильно лімітувати можливість публікації посилань на платформі, і "крауд на реддіті" - просто не прокатує. Але так чи інакше, думаю що багато сеошників зроблять ставку на паразитку через реддіт, просуваючи свої афф-продукти та сервіси. І впевнений, що такі послуги користуватимуться шаленим попитом. Як навіть і "крауд".
Ось повірте, "крауд заради трафіку" - буде складніше ніж будь-які аутрічі. І хто скаже, що НЕ заплатив би сотні баксів за одне посилання з форумної теми, за яким будуть йти реферали один за одним? Повертаємось у 2010-ті)
До того що
Моя точка зору на контент, з якою мало хто може погодитися
1) Технічне SEO часто переоцінюють. Якщо ваш сайт не є великим або складним за структурою, технічні виправлення не призведуть до значного збільшення трафіку.
2) SEO - це не релігія. Зацикленість на алгоритмі, багатогодинне препарування патентів та надмірний аналіз усього, що пише Джон Мюллер у Твіттері, нікуди вас не приведе.
3) Використовувати семантичні хитрощі для переоптимізації контенту не найкраща ідея. Може здатися дивним, але коли ми пишемо так, ніби для роботів, ми ризикуємо втратити зв'язок на емоційному рівні та взаєморозуміння з аудиторією.
4) Зворотні посилання не мертві - насправді, вони набувають більшої цінності в епоху контенту зі штучним інтелектом, оскільки Google повинен покладатися на зовнішні сигнали довіри для визначення достовірності.
5) Пасивний заробіток на посиланнях набирає все більшої популярності, але старі методи ще не померли. Так, інвестуйте в пасивні методи заробітку посилань, такі як цифровий PR, але гостьові пости та платні зворотні посилання все ще працюють як чарівні.