19768
Welcome to the official Telegram channel of Origin Protocol.
Pocos proyectos como OGN están desarrollando en DEFI, llevo aquí desde el año 2021, el precio es solo un número, lo importante es el buen trabajo detrás de la marca.
Читать полностью…
We no longer use regional groups. Instead, you can refer to topics for regional communities. Here’s the Vietnamese topic: /channel/originprotocol/721316
Читать полностью…
Saludos!.. Feliz domingo a todos!... @Lknbgy tú vende que yo compro más!... jajajaja
Читать полностью…
Olum sen bişey bilmiyorsu. Bilmiyorsunnnnnn
Читать полностью…
Hello, is there anything I can help you with?
Читать полностью…
Hiçbir LUNA hodler ‘I batmadı ama kimler battı biliyor musun ? %30 düşünce ordan full girenler battı . Bu peg işlerini küçümseme 1 saniyede 1 milyar doları çöpe atabilirsin peg giderse
Читать полностью…
Hikayeme bakar mısınız bir görevi tamamlamaya çalışıyorumda teşekkürler şimdiden
Читать полностью…
Olum hep böyle diyon piyasa hemen yeşil olunca diyon uçuyoruz kaçıyoruz alım yaptım kırmızı olunca da diyon yeni dipler gelecek 😂😂😂
Читать полностью…
Kasim-aralikta asil malı satacaklar fomoculara
Читать полностью…
Not exactly true, but we have a Discord community if you prefer it to Telegram
https://discord.gg/ogn
We don’t have any open positions for that role at the moment.
Please keep an eye on our hiring page for future opportunities:
https://wellfound.com/company/originprotocol/jobs
It was to say that in this group national languages are spoken, not English, it is the usual 5/6 who speak and the remaining 24 thousand approximately dead
Читать полностью…
@JoeOrigin Has it become the official group of Vietnam?
Читать полностью…
Ben 0,09$’dan girdiğimi 0,105’dan kurtardım bana yeter .
Bu ponzi sisteme 1 dolar bile vermeye tahammülüm yok
ohoooo onu cocukta yapar sana sorma sebebım kısa ozet gecmen
Читать полностью…
affınıza sıgınarak dıyorum peg nedir hakan hocam ?
Читать полностью…
yazılımı yapan geliştiricilerin maasşından keselim bence
Читать полностью…